Specijalista/Specijalistkinja za brend

  • Beograd, Jurija Gagarina br. 14
  • OsnovneStudije
  • Stalni posao
  • Marketing, format & komunikacije
  • Maxi

Tražimo

  • Energičnost
  • Analitičnost
  • Odlične analitičke veštine

Zašto Ahold Delhaize Serbia?

  • NASTAVI DA RASTEŠ <br> Raznovrsne prilike, mentorstvo i kontinuirani razvoj
  • ŽIVI PUNIM SRCEM <br> Kultura brižnosti, dobri međuljudski odnosi i inkluzivnost
  • Great colleagues T

Opis posla:

• Implementira komunikacionu strategiju za brend i brend marketing plan

• Sprovodi godišnje brend marketing aktivnosti u saradnji sa drugim relevantnim odeljenjima i agencijama
• Učestvuje u razvoju i implementaciji digital komunikacione strategije za brend
• Koordiniše saradnju sa eksternim agencijama: kreativnom, digital i medijskom agencijom i saradnicima
• Učestvuje u razvoju komunikacionih materijala i media planova, radi ostvarenja komunikacionih ciljeva
• Procenjuje uspešnost kampanja i identifikuje prostor za unapređenje
• Upravlja (prati i analizira) marketing budgetom za brend aktivnosti
• Kreira SAP porudžbenice za sve marketing troškove brend aktivnosti
• Prati relevantne trendove i inovacije na domaćem i stranim tržištima i koristi saznanja za akcione planove
• Prati i primenjuje zakonsku regulativu u domenu svog delokruga rada
• Dužan je da primenjuje mere zaštite u skladu sa stepenom osposobljenosti za rad na svom radnom mestu
• Dužan je da primenjuje sve usvojene standarde i procedure
• Odgovoran je za primenu i poštovanje svega navedenog
• Obavlja i ostale poslove po nalogu neposrednog rukovodioca u skladu sa Zakonom o radu i opštim aktima društva

I poseduje:

  • Minimum VI stepen stručne spreme ekonomske i druge
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada u MS Office paketu
  • Obavezno godinu dana na istim ili sličnim poslovima
Pročitaj sve o radnoj poziciji

Šta je sledeće?

1
Test ličnosti i opštih sposobnosti

Postajemo nestrpljivi da te upoznamo, ali pre toga biće potrebno da uradiš testove ličnosti i opštih sposobnosti. Testovi nisu teški, a nama pomažu da formiramo nešto dublji utisak o tvojim veštinama. Dodatni testovi zavisi od pozicije za koju se prijavljuješ. Ukoliko uspešno prođeš ovaj krug, sledi upoznavanje i razgovor sa našim kolegama iz HR-a.

2
Upoznavanje

Ovo je „tvoje“ vreme! Želimo da bolje upoznamo tebe kao osobu i očekujemo da budeš iskren/a, otvoren/a, motivisan/a i da nam pokažeš ko si i na koji način možeš da doprineseš kao član/ica našeg tima. Sa druge strane, radujemo se da sa tobom podelimo dodatne informacije o samoj poziciji i timu za koji apliciraš, te prenesemo energiju koja pokreće našu kompaniju, predstavimo našu kulturu i vrednosti.

3
Tvoj potencijalni tim

Tvoj budući tim! Na finalnom razgovoru, imaćeš priliku da razgovaraš i da se bliže upoznaš sa kolegama sa kojima ćeš sarađivati i sa kolegama koji će voditi tvoj tim. Tada razgovaramo malo više o tvojim znanjima, iskustvu i načinu na koji razmišljaš. Ukoliko imaš dodatna pitanja ili nejasnoće, ovo je prava prilika da saznaš sve odgovore!

4
Donošenje lepih vesti

Ako nakon razgovora odlučimo da postaneš deo našeg tima, naši regruteri će te ponovo pozvati, saopštiti ti lepe vesti i predstaviti ponudu i benefite koje naša kompanija pruža.

5
Postaješ deo Delez Srbija tima!

Dobro došao/la u Delez Srbija tim, tim koji kreira budućnost kupovine!
#TuJedniZaDruge

Imate još pitanja?

Get in touch with:

Danilo Grbović

Partner za akviziciju talenata za službu podrške

Pošalji mi poruku

Zainteresovani? Pošaljite nam svoju prijavu!

Dopada ti se Delez Srbija?

Pogledaj otvorene pozicije i pronađi svoje mesto među nama!